Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Diamentowe indeksy AGH zdobyte!

zdobywcy diamentowych indeksów

Z dumą informujemy, że Kacper Grobel i Jan Jędrych, uczniowie  klasy 4 LA, odnieśli ogromne sukcesy w Ogólnopolskiej Olimpiadzie „O Diamentowy Indeks AGH”. Kacper otrzymał tytuły laureata z matematyki i fizyki, natomiast Jan tytuł laureata z matematyki i finalisty z fizyki. W skali całego kraju w olimpiadzie wyłoniono zaledwie 315 laureatów z tych przedmiotów,  z czego jedynie dwóch w Puławach. Te tytuły gwarantują naszym uczniom indeksy na wiele kierunków na prestiżowej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, gdzie również odbył się sam finał. W osiągnięciu tych spektakularnych sukcesów nieocenioną pomoc zagwarantowały ich opiekunki merytoryczne: Pani Beata Bąkała z matematyki i Pani Jolanta Rzeźnik z fizyki. Serdecznie gratulujemy naszym „diamentowym” uczniom i ich nauczycielkom!

Powrót na początek strony