Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH 2023

uczeń w kapeluszu

30 marca świętowaliśmy Dzień Języków Obcych. Na korytarzach rozstawione były stoiska z różnych państw: Hiszpanii, Niemiec, Rosji, Francji i krajów anglojęzycznych. Uczniowie dzięki ciekawostkom, quizom i możliwości degustacji specjałów mogli poznać kulturę tych krajów. Na korytarzach unosiła się radość i pozytywna energia, nie zabrakło także muzyki, która wprawiała wszystkich w świetny nastrój i zachęcała do tańca i śpiewu. Świętowaliśmy także rozstrzygnięcie konkursów językowo - plastycznych. W klubie szkolnym klasy rywalizowały w quizie wiedzy, oglądały występy flamenco i wsłuchiwały się w piosenki w różnych językach, które były wykonywane przez uczniów naszej szkoły. Dzięki zaangażowaniu całej szkoły, stworzyliśmy wspaniałą atmosferę, która pozwoliła nam poczuć się jak podczas prawdziwej podróży.

Powrót na początek strony