Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Finaliści Powszechnego Internetowego Konkursu Politechniki Warszawskiej

nagrodzeni uczniowie

W dniu 12.06.2021r. w gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej odbył się finał Powszechnego Internetowego Konkursu Politechniki Warszawskiej. Naszą szkołę reprezentowali tegoroczni absolwenci:  Dominik Seredyn i Wojciech Zarzecki, którzy w tym roku szkolnym uczęszczali do klasy 3LA. Znamy już wyniki współzawodnictwa: obydwaj zdobyli tytuł finalisty.
Konkurs organizowany jest przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej od 1999 roku. Składa się z trzech etapów rozgrywanych poprzez Internet, półfinału oraz finału odbywającego się na Politechnice Warszawskiej. Od 2019 r. półfinał przeprowadzany jest również na Politechnice Gdańskiej.
Naszym finalistom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Powrót na początek strony