Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Jesteś wśród najlepszych KEN

wyróżnieni uczniowie SP

15 lutego w naszej szkole odbyły się gale dla uczniów, którzy zdobyli nagrodę dyrektora za wyniki w nauce. W szkole podstawowej uczeń musiał uzyskać średnią 5,oo i wyżej, natomiast w liceum - co najmniej 4,75. Stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego „Lubelskie wspiera uzdolnionych” zdobyło 12 uczniów LO. Lista narodzonych pod artykułem.

Gala dla uczniów liceum odbyła się przed południem. Z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem przygotowali ją uczniowie klas młodszych naszej szkoły podstawowej. Julia i Filip świetnie sprawdzili się jako konferansjerzy. Były występy sceniczne, przemówienie dyrekcji i wręczanie dyplomów. Młodsi uczniowie z podziwem patrzyli na swoich starszych kolegów marząc o tym, by w przyszłości uczyć się z taką motywacją jak oni.

Po południu odbyła się gala dla uczniów szkoły podstawowej, na której gościli również rodzice. Uświetniły ją występy wokalistek zespołów KENSINGERS i KEN SMALL BAND. Galę poprowadzili i przygotowali Oliwia i Bartek, uczniowie klasy 3 LB. Atrakcją dwóch gal był pyszny tort, który na koniec wjechał świecąc blaskiem zimnych ogni.
Wszystkim gratulujemy i życzymy  nie tylko dobrych wyników w nauce, ale przede wszystkim dużo uśmiechu i radości z bycia uczniem.

Powrót na początek strony