Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Nasza utalentowana – Aleksandra Cholewińska!

Uczniowie oglądający prace

Nie ustajemy w promowaniu naszej utalentowanej młodzieży. Tym razem zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia prac Oli Cholewińskiej z 3LE. Stałe miejsce wystawowe przy sali 84.

Uroczyste otwarcie wystawy miało miejsce 19 lutego 2023r.. Liczne grono kolegów i koleżanek Oli z klasy 3LE, jak również uczniowie z klasy 3LA zebrali się na górnym holu, aby razem z Olą świętować tę ważną chwilę. Wystawę otworzyła dyrektor szkoły pani Agnieszka Czarnota, a wśród zaproszonych gości był również pan Andrzej Osiak – wychowawca Oli.

Bardzo się cieszymy, że Ola zdecydowała się podzielić z nami swoimi pracami. Jak sama powiedziała „odważyłam się” i te słowa głęboko zapadają w pamięć. Ola dzieli się z Wami swoimi postaciami z bajek, filmów, a także bardziej abstrakcyjnymi malunkami. Ola tworzy dla przyjemności. To bardzo ważne, żeby mieć zainteresowanie, które cieszy.  Tego samego Wam życzymy i zapraszamy na wystawę.

A oto biogram naszej utalentowanej Oli:
Nazywam się Aleksandra Cholewińska i uczęszczam do klasy 3LE.
Uwielbiam rysować  i malować.
Od dziecka sprawiało mi to przyjemność. Teraz traktuję to jako swoją pasję.
Rysuję ołówkami  i cienkopisami.
Do moich obrazów używam farb akwarelowych.
Inspirację do swoich prac czerpię z bajek  i  filmów, prac innych artystów oraz z otaczającego mnie świata.

oc.jpg

Powrót na początek strony