Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Nasza utalentowana - Zuzanna Tomkowicz!

Zuzanna Tomkowicz, 3LEp na tle swoich prac

Bieżąca wystawa to już drugie takie wydarzenie w tym roku szkolnym. Oba wpisują się w cykl wystaw  Pasje uczniów w „9” odsłonach, którym pragniemy uczcić 50-ty jubileusz naszej szkoły.
Tym razem w dniu 13 października miało miejsce otwarcie wystawy Zuzanny Tomkowicz, uczennicy klasy 3LEp. Zuzia zachwyciła liczne grono swoich kolegów i koleżanek, które zgromadziło się na wydarzeniu, wyraźnym i rozpoznawalnym stylem swoich prac. Zarówno kolor, kreska jak i ekspresja prac przemówiły do starszych i młodszych odbiorców, którzy chętnie zanurzają się w „świat” Zuzi poprzez jej prace.
Więcej o samej Zuzi możecie dowiedzieć się z jej biogramu:
„Zuzanna Tomkowicz, uczennica klasy 3LEp. Już od dzieciństwa dużo rysowała i malowała. Lubi używać różnych mediów,  np. farb olejnych, markerów wodnych/alkoholowych, pasteli olejnych. Brała udział w wielu konkursach plastycznych. Do nauki i rozwoju swoich umiejętności plastycznych korzysta z materiałów dostępnych w Internecie. Nie planuje wiązać swojej kariery zawodowej stricte ze sztuką; tworzenie jest dla niej sposobem na relaks oraz rozwinięcie umiejętności miękkich (np. kreatywności), które przydają się na wielu stanowiskach. Osoby zainteresowane sztuką Zuzanny zapraszamy na jej profil na Instagramie: artofzuzanna”
Wszystkich chętnych do wystawienia swoich prac zapraszamy serdecznie do sali 84 – zgłoszenia przyjmuje p. Ewa Lipowska-Szymańska. Czekamy na Was!

Powrót na początek strony