Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Nasza utalentowana – Hanna Golak, 3LAp!

Zdjęcie 3 - Hania Golak na tle swoich prac

W dniu 7 czerwca 2022, pani dyrektor Marta Gładysz uroczyście otworzyła wystawę prac autorstwa Hanny Golak z klasy 3LAP i zaprosiła wszystkich pasjonatów sztuki do odwiedzania punktu wystawienniczego przy Sali 84.  
Jest to już ostatnie takie wydarzenie w tym roku szkolnym. Hania otwierała sezon wystawienniczy i w pięknym stylu go zamyka. Marzy o architekturze i wyraźnie to widać w jej pracach, gdzie przewijają się bardzo skomplikowane motywy architektoniczne. Zadziwiają również drzewa - niezwykle precyzyjne i do złudzenia realne. Widać ogromny talent, ale też wytrwałość i determinację w dążeniu do celu.  Trzymamy kciuki za Hanię, dalszy rozwój jej umiejętności i realizację zamierzonych celów.
Zapraszamy wszystkich – nie tylko pasjonaci architektury i natury,  ale także fani motoryzacji i  Marvela znajdą tu coś dla siebie.

A oto biogram Hani:
Hanna Golak- uczennica klasy 3LAp. Od zawsze interesuje się rysunkiem i sztuką. Od roku uczęszcza na intensywny kurs rysunku technicznego i architektonicznego. Swoją przyszłość wiąże ze studiami architektonicznymi. Planuje rozwijać się w kierunku rysunku odręcznego różnymi technikami.

Powrót na początek strony