Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Studniówka 2022

Napis studniówka 2022

Wieczór 12 lutego z całą pewnością zapadnie w pamięci tegorocznych maturzystów. Właśnie wtedy, w gościnnych murach puławskiego STO-ZAP-u, odbył się bal studniówkowy, który wyznacza symboliczne 100 dni do matury. Pierwsi uczniowie pojawili się na miejscu już o 16.20, aby upamiętnić to wydarzenie sesją zdjęciową. O godzinie 19.00 część oficjalną zapoczątkował taniec naszych koleżanek. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Marta Gładysz, później przemawiali przedstawiciele rodziców: pani Agata Kowalska i pan Roman Woch. Zwieńczeniem części artystycznej był quiz na temat wychowawców, którzy potem musieli odpowiedzieć na pytania dotyczące ich klasy. Całą uroczystość oficjalnie otworzyła nasza Pani Dyrektor Marta Gładysz. Wszyscy razem odtańczyliśmy poloneza na trzy tury, a chętni również walca. Po wspólnym posiłku rozpoczęliśmy zabawę i wyruszyliśmy na parkiet. DJ bacznie pilnował, aby każdy bawił się wspaniale i nie przesiadywał zbyt długo przy stole.  Godzina szósta nad ranem, o której zakończyła się studniówka, idealnie obrazuje to, jak świetnie się bawiliśmy tej nocy.
Pragniemy gorąco podziękować Szanownej Dyrekcji, członkom komitetu studniówkowego oraz Rodzicom, którzy pomogli nam w organizacji tego niesamowitego i niezapomnianego balu, który zawsze będziemy wspominać z uśmiechem na twarzy.
Dziękujemy także Pani Renacie Bany, która dzielnie wspierała młodzież w przygotowaniu części artystycznej.
A przede wszystkim dziękujemy Wam, drodzy Maturzyści, za wspólną zabawę i fantastyczną atmosferę, która towarzyszyła nam przez całą noc. Dziękujemy za sprawienie, że ta noc była naprawdę wyjątkowa. Życzymy Wam jak najlepszych wyników podczas nieuchronnie zbliżającego się egzaminu dojrzałości.

Emilia Mućka, Wiktoria Kokowicz 3LBa

Zdjęcia udostępnione dzięki uprzejmości Foto Bakinowski Kazimierz Dolny

Powrót na początek strony