Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Viola Bargiel – nasza utalentowana!

Pani Dyrektor i uczniowie stojący przed pracami Violi

W dniu 2.12.2022 miało miejsce otwarcie wystawy prac Violi Bargiel z klasy 3LE. Uroczystość zgromadziła kolegów i koleżanki naszej utalentowanej z klasy 3LE oraz uczniów klasy 3LA. Uroczystego otwarcia wystawy dokonała pani Dyrektor Agnieszka Czarnota, a wśród gości była również pani psycholog Monika Łagowska-Gaweł i pani Karolina Noworolnik.

Viola maluje już od dłuższego czasu. Malowała olejami, kredkami, ołówkiem i innymi tradycyjnymi technikami, których przykłady można zobaczyć na wystawie. Jednak ostatni okres to prace wykonane na tablecie graficznym i właśnie te obrazy w szczególności przyciągają oko i zapadają w pamięć. Należą również do najbardziej ulubionych prac samej autorki.

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia wystawy przy sali nr 84 na pierwszym piętrze naszej szkoły. Miłych doznań i inspiracji!

Zapraszamy również wszystkich utalentowanych uczniów naszej szkoły, którzy chcieliby się podzielić swoimi talentem ze społecznością szkolną do zgłaszania się do sali 84 do pani Ewy Lipowskiej-Szymańskiej.


Zapraszamy!

A oto biogram Violi:
Nazywam się Violetta Bargiel i uczęszczam do klasy 3E naszej szkoły. Od wielu lat moją pasją jest rysowanie. Początkowo skupiałam się na rysowaniu na papierze. Z czasem jednak zaczęłam malować na płótnie. Teraz najlepiej wyrażam siebie poprzez digital art czyli prace wykonane na tablecie graficznym. Moja ulubiona tematyka to człowiek, a także sztuka abstrakcyjna. Tworzenie sprawia mi wielką radość - dlatego zamierzam podążać tą drogą i w przyszłości podjąć studia graficzne.

wb.jpg

Powrót na początek strony