Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Nasza utalentowana – Marysia Mańkiewicz!

Marysia i jej prace

Styczeń 2022 przyniósł kolejną wystawę w ramach cyklu „Nasi utalentowani”.
Tym razem do obejrzenia swoich prac zaprasza Marysia Mańkiewicz, uczennica klasy 4b.

W czwartek 20 stycznia 2022, Pani dyrektor Teresa Frydrych uroczyście ogłosiła otwarcie wystawy przy oklaskach wielu zgromadzonych kolegów i koleżanek, a także w asyście swojej wychowawczyni Pani Kasi Brody i Pani Urszuli Czerniak, która odkryła talent Marysi dla szkoły. Przy tej okazji popłynęło wiele miłych słów i pochwał, zarówno ze strony nauczycieli jak i fanów jej talentu.

Jak do tej pory, Marysia jest najmłodszą uczennicą, której prace wystawiamy. I to właśnie zadziwia – choć taka młodziutka i rysuje z zaangażowaniem dopiero od dwóch lat, to jej prace zadziwiają bardzo indywidualnym i rozpoznawalnym stylem.

Koniecznie musicie zobaczyć przepełnione barwami prace i nasycić się beztroską w ten zimowy czas. Zapraszamy !

A oto jak Marysia się przedstawia:
 
Cześć,
Jestem Marysia Mańkiewicz z klasy 4b.
Maluję od zawsze bo sprawia mi to wielką przyjemność i jest dla mnie bardzo relaksujące. Uczę się malować zupełnie sama. Moje ulubione techniki to kolorowanie kredkami i farby akrylowe. Nie przepadam za pastelami olejnymi. Najchętniej maluję naturę ożywioną. Uwielbiam też grać na pianinie, które chyba wyprzedza rysunek. W przyszłości zostanę pianistką z bardzo zręcznym pędzlem.

marysia mańkiewicz

Powrót na początek strony