Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

„You Can Dance – Nowa Generacja 2” PÓŁFINAŁ. Uczniowie klasy 6a byli tam!

uczniowie klasy 6a

Uczniowie klasy 6a 16.03.2023 r. wzięli udział w półfinałowych nagraniach do programu ,,You Can Dance. Nowa generacja 2". Dzięki wizycie w studiu nagrań zobaczyli, jak wygląda praca produkcji telewizyjnej, praca prezenterów, operatorów i innych pracowników, dzięki którym możemy oglądać przygotowane do emisji programy.

Półfinałowy odcinek programu rozpoczął się od elektryzującego występu Viki Gabor, który wzbudził ogromne emocje widzów. Potem jednak przyszedł czas na rywalizację o wielki finał. Uczniowie klasy 6a mogli podziwiać wspaniałe prezentacje uczestników, którzy wykonywali tego wieczoru choreografie do muzyki z bajek, m.in. w stylu videoclip do „Meluzyny” z „Akademii Pana Kleksa”, układ latino do hitu z filmu „Shrek 2” - „Livin la vida loca”, taniec modern do piosenki „Kolorowy wiatr” z filmu „Pocahontas”, czy jazzowy układ do hitu Eltona Johna „Can You Feel The Love Tonight”. Po występach grupowych, półfinałowy odcinek uświetnił występ gwiazdy Eurowizji Junior Laury Bączkiewicz, która zaprezentowała swój hit „To the Moon”.

Wieczór ten dostarczył wszystkim niesamowitych przeżyć, tym bardziej, że tuż po nagraniach uczniowie mieli okazję porozmawiać i zrobić sobie fotki nie tylko z jurorami, ale również uczestnikami programu. Dziś już wiemy, kto został zwycięzcą „You Can Dance”, wybór ten pokrył się z oczekiwaniami sporej grupy uczniów naszej klasy. Gratulujemy zwyciężczyni i ogromnie się cieszymy, że mieliśmy okazję ją poznać!

Uczniowie kl. 6a

Powrót na początek strony