Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Dni otwarte „Dziewiątki”

nauka

W minioną sobotę 25.02.2023 r. nasza szkoła podczas “Dni otwartych”. przywitała w swoich progach przyszłych pierwszoklasistów. Nasi Goście przybyli licznie wraz ze swoimi Rodzicami oraz Rodzeństwem. W programie przewidzieliśmy wiele atrakcji dla najmłodszych. Każdy z uczestników otrzymał emblemat - naklejkę oraz planszę do szkolnej gry terenowej, zachęcającą do wspólnej zabawy.

Wszystkich przywitała Dyrekcja naszej szkoły, pedagog i kadra edukacji wczesnoszkolnej. Podczas tego niesamowitego przedpołudnia każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Ogromną popularnością cieszyła się szkolna gra terenowa, podczas której można było zapoznać się z nową technologią: wypróbować okulary VR, zobaczyć w akcji ozoboty i Photony, poczuć, co to Lego - robotyka. Nie zabrakło zajęć plastycznych, kącików zainteresowań oraz zajęć ruchowych. Na mecie na Gości czekał słodki poczęstunek oraz upominki.
Miło było nam Was gościć!

Powrót na początek strony