Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Nagrody Prezydenta Miasta za osiągnięcia w dziedzinie działalności artystycznej

nagrodzeni uczniowie

21 marca w Puławskim Ośrodku Kultury DOM CHEMIKA odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Prezydenta Miasta Puławy za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony kultury. Nagrody przyznawane są twórcom i animatorom życia kulturalnego, których działalność w znaczący sposób przyczynia się do wzbogacenia życia kulturalnego Puław, poszerzenia oferty kulturalnej, ochrony dziedzictwa kulturowego, edukacji kulturalnej oraz do promocji kulturalnej miasta w kraju i za granicą. Spotkanie z nagrodzonymi oraz widzami uświetniły występy młodych puławskich talentów oraz Buenos Aires Tango Show w wykonaniu zespołu Tango Attack.

Nagrody zdobyli następujący uczniowie naszej szkoły:
1. Kamila Niećko
2. Iga Pyśkiewicz
3. Jakub Rogala
4. Róża Wojtaś

Powrót na początek strony