Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Nasi utalentowani - Filip Żądełek z kl. 1LB

uczeń z panią dyrektor i wychowawczynią

Pierwsza w tym roku szkolnym wystawa z cyklu „Nasi utalentowani” przedstawia prace inne niż wszystkie do tej pory wystawiane, a mianowicie graffiti, inaczej „writing”, lub kaligrafia.

Autorem prac i pasjonatem skomplikowanych wzorów pisma jest Filip Żądełek, uczeń klasy 1LB. Jego prace są stonowane i spokojne kolorystycznie, ale niezwykle skomplikowane jeśli chodzi o kreskę. Zwróćcie uwagę na podpis – niezwykle zawiły!
Uroczysty wernisaż miał miejsce w dniu 16 listopada na górnym holu przy sali 84, gdzie znajduje się tablica wystawowa. Oficjalnego otwarcia dokonała pani dyrektor Agnieszka Czarnota, która w miłych słowach wyraziła uznanie dla talentu Filipa, a także obdarowała naszego artystę słodkościami.

Wychowaczyni Filipa, pani Marzena Szymczak nie kryła dumy ze swojego podopiecznego, a koledzy i koleżanki z klasy oklaskami wyrazili uznanie i poparcie dla kolegi z klasy.

Cieszymy się, że Filip podzielił się z nami swoją artystyczną pasją. Życzymy dalszego rozwoju i wielu chwil z pisakiem w ręku.

fz.jpg

A oto co Filip mówi o swojej pasji:
Nazywam się Filip Żądełek i uczęszczam do klasy 1LB. Wolny czas spędzam na robieniu graffiti. Graffiti sprawia mi szczególną przyjemność ponieważ jest to dla mnie odpoczynek. Często używam markerów na bazie alkoholu, cienkopisów czy ołówka. Nie lubię gdy moje prace mają za dużo kolorów, ponieważ dla mnie liczy się styl litery.
Zapraszamy na górny hol!

Powrót na początek strony