Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Życie między wierszami…

wręczenie nagrody wyróżnionej uczennicy

26. maja w Warszawie odbyła się gala finałowa V Jubileuszowego Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „Życie między wierszami”. Tematem utworów tegorocznej edycji była MAMA....  Z wielką radością i dumą informujemy, że wyróżnienia w kategorii szkół ponadpodstawowych zdobyły nasze maturzystki z klasy 4 LCa – Julia Seredyn i Julia Antoniak. Opiekunkami merytorycznymi poetek były polonistki – pani Renata Marcinko i pani Marzenna Syta. Nagrodą w konkursie był tomik poezji zawierający wyróżnione utwory, a także niepowtarzalna okazja wysłuchania ich w interpretacji znanych aktorów scen warszawskich. Dziewczęta mają możliwość zaistnieć dla szerokiego grona miłośników poezji, ponieważ otrzymały voucher na publikację wiersza w miesięczniku ,,Cogito”.

Gratulujemy!

Powrót na początek strony