Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Hania Golak – nasza wspaniała utelantowana!

Hania Golak wraz ze swoją klasą i panią Martą Gładysz na tle wystawy

Po długiej przerwie wracamy dzisiaj 27.09.2021 r. z wystawami z cyklu „Nasi Utalentowani” i z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkich do podziwiania prac Waszej koleżanki Hani Golak z kl. 3LAp. To już kolejna wystawa tej niezwykle utalentowanej i zdeterminowanej młodej osoby - Hania ma w planach architekturę, a jak obejrzycie jej prace, to już wszystko będzie jasne - studia gwarantowane!

Hania systematycznie pracuje nad swoim warsztatem i umiejętnościami przekazywania rzeczywistości poprzez obraz. Widać, że jej spojrzenie i kreska są znacznie bardziej dojrzałe i pewne, a forma budowli i elementy natury zachwycają naturalnością.
A oto, co dowiadujemy się z jej biogramu:

Hanna Golak, uczennica klasy 3Ap. Od zawsze interesuje się rysunkiem i rysunkiem architektonicznym. Brała udział w wielu konkursach plastycznych. Aktualnie uczestniczy w zaawansowanym kursie  z podstaw architektury.

Wszystkich pasjonatów sztuki zapraszamy do oglądania wystawy, a osoby zainteresowane wystawieniem swoich prac zapraszamy do kontaktu w s. 84 z p. Ewą Lipowską-Szymańską. 

Powrót na początek strony