Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Nagrodzeni podczas „Południa Literackiego”

Nagrodzeni w konkursach uczniowie KEN-u w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego

W środę 17 listopada w Starostwie Powiatowym w Puławach punktualnie o godzinie 12.00 rozpoczęło się „Południe Literackie", podczas którego nasi utalentowani uczniowie zostali nagrodzeni za wyniki w konkursach zorganizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach.
W Powiatowym Konkursie Literackim „Życie na pokaz" nagrodę za niezwykłe prace otrzymały: Aleksandra Woch 3Dg (opiekun pani Lidia Sołtys), Anna Konieczna 2LA i Julia Seredyn 3Cpa (opiekun pani Renata Marcinko), Alicja Reszczyńska 3Ap (opiekun pani Renata Bany). Temat tegorocznego  konkursu związany był z Narodowym Czytaniem dramatu Gabrieli Zapolskiej „Moralność pani Dulskiej”. Nasze utalentowane poetycko uczennice liceum okazały się bezkonkurencyjne w powiecie puławskim - zdobyły wszystkie przyznane nagrody w kategorii wiersz w swojej grupie wiekowej.
Natomiast w Powiatowym Konkursie Ortograficznym wyróżnienia otrzymali: Mateusz Kasperski 1LB (opiekun pani Renata Marcinko) i Malwina Paprota 3Ap (opiekun pani Renata Bany). Warto podkreślić, że nasi licealiści byli jedynymi w powiecie wyróżnionymi w tym jakże trudnym ortograficznym współzawodnictwie, gdyż w kategorii liceum nagród nie przyznano.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Powrót na początek strony