Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Nasza utalentowana – Maja Wawer!

uczniowie oglądający prace

Poniedziałek 6 lutego 2023 r. przyniósł nam kolejną uroczystość otwarcia wystawy z cyklu „Nasi Utalentowani”.  Tym razem możecie podziwiać prace waszej koleżanki z klasy 4LCb – Mai Wawer, utalentowanej artystycznie uczennicy, która działa też aktywnie w harcerstwie.

Uroczystego otwarcia dokonała Pani dyrektor Monika Kareta, a słowo wstępne wygłosiła Pani Kamilla Brodzik. Wśród obecnych znalazła się również wychowawczyni Mai - Pani Elżbieta Kaczorowska oraz koledzy i koleżanki z klasy, jak również uczniowie z klasy 3LA. Wszystkim zgromadzonym serdecznie dziękujemy za gromkie oklaski, a trzeba przyznać, że jest co oklaskiwać bo choć format prac jest miniaturowy, to zgodnie z powiedzeniem, że „małe jest piękne”, prace zachwycają finezją tematu i koloru. Maja stworzyła magiczny świat, bogaty w metafory i przenośnie. Każdy z was na pewno znajdzie swoją ulubioną „baśń” pośród wystawionych prac - zapraszamy więc do zatrzymania się przy sali 84 na chwilę artystycznego wytchnienia.

A oto biogram Mai:

Nazywam się Maja Wawer i uczęszczam do klasy 4LCb. Dużo swojego czasu poświęcam na malowanie i zajmuję się tym od 5 lat.
Maluję farbami akwarelowymi oraz czasem metalicznymi farbami na bazie alkoholu.
Często czerpię inspirację z poezji oraz (głównie) z otaczającego mnie świata. 

mw.jpg

Powrót na początek strony