Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Spotkanie „Sportowe osobowości szkoły”

Zaproszeni goście – absolwenci naszej szkoły  p. Artur Nowak i p. Paweł Zdun

W dniu 22.04.22r odbyło się wyjątkowe spotkanie z cyklu „Osobowości sportowe szkoły” zorganizowanym w ramach tegorocznych obchodów 50-lecia naszej szkoły. Z tej okazji gościliśmy byłych sportowców – absolwentów: Pana Artura Nowaka – lekkoatletę i Pana Pawła Zduna zawodnika kickboxingu.
Pan Artur to były Mistrz Polski Juniorów w biegu na 100m i v-ce Mistrz Polski Juniorów w biegu na 60m w Halowych Mistrzostwach Polski, a także finalista w biegu na 100m – VI miejsce i sztafecie 4x100m – V miejsce w Mistrzostwach Europy Juniorów rozgrywanych w Tampere w Finlandii. Pan Artur w swoich koronnych konkurencjach – 100m i skok w dal do dzisiaj jest niekwestionowanym rekordzistą naszej szkoły. W dalszym ciągu jest aktywny fizycznie, kontynuuje swoją przygodę ze sportem uprawiając kolarstwo szosowe.
Pan Paweł to były Mistrz Polski Juniorów w Point – fighting  i Light – contact do 63kg, v-ce Mistrz Europy w San Sebastian w Light – contact, Akademicki Mistrz Polski w Point – fighting  i Light – contact oraz aktualny Mistrz Polski w Point – fighting  w kategorii seniorów do 69kg.
Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, byliśmy pod wrażeniem naszych Gości, ich sukcesów i osiągnięć sportowych.

Powrót na początek strony