Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Wyróżnienie Anety Ceglińskiej z klasy 3LB w Konkursie UMCS "GO CREATIVE"

nagrodzona uczennica

Aneta Ceglińska, uczennica klasy 3LB, zdobyła wyróżnienie w prestiżowym konkursie literackim "Go Creative", organizowanym przez Uniwersytet im. Marii Curie-Skłodowskiej. Jej opiekunką jest pani Iga Maciak. Opowiadanie pt."To Challenge the Devil" poruszyło jury i zapewniło Anecie zaszczytne wyróżnienie wśród uczestników z całego województwa.

Konkurs "Go Creative" odbywał się po raz drugi, a tematem przewodnim tegorocznej edycji był: wybór. Aneta zdecydowała się skonfrontować z tym trudnym tematem i w swoim opowiadaniu przedstawiła historię pełną wyzwań i poświęceń.

Jej talent narracyjny, bogactwo języka i umiejętność poruszania trudnych tematów zrobiły wrażenie na jury konkursu. Opowiadanie porusza, skłania do refleksji i inspiruje do podejmowania trudnych wyzwań w życiu.

Gratulujemy Anecie wyróżnienia w konkursie "Go Creative" i życzymy dalszych sukcesów w jej pisarskiej karierze. Jej talent nie tylko inspiruje naszych uczniów, ale także przypomina nam, jak ważne jest wyrażanie siebie poprzez sztukę literacką.

Zapraszamy do lektury zwycięskiego opowiadania.

Powrót na początek strony