Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Bal karnawałowy w KEN-ie

uczniowie podczas zabawy

09.02.2023r. zgodnie z tradycją karnawałową w murach naszej szkoły odbył się bal karnawałowy. Sala gimnastyczna dzięki pomocy uczniów z Liceum zamieniła się w prawdziwą salę balową, a uczniowie klas I – III  wystąpili w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrani za bohaterów znanych bajek, rycerzy, piratów, księżniczki. Nie zabrakło pilotów, motocyklistów czy Harrych Potterów. Pomysłowość dzieci była naprawdę zachwycająca. Jak przystało na prawdziwy bal, wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki, . Były pociągi, podróże dookoła świata, korowody, kółeczka i tańce w parach. Bal przygotowały i wyreżyserowały uczennice Liceum: Maria Miazga, Zuzanna Narożnik, Roksana Brzozowska, Amelia Wojnicka, Róża Wojtaś, Alicja Szlendak, Malwina Wieleba, Oliwia Saracen, Natalia Pasik, Oliwia Cieślak. Bardzo gorąco Wam dziękujemy.

Po lekcjach karnawał nadal trwał, a dźwięki muzyki rozbrzmiewały do wieczora, gdyż salę zapełnili uczniowie klas IV-VI w maskach karnawałowych. Przy światłach dyskotekowych młodzież świetnie się bawiła, a nasze licealistki zadbały, by uczniowie nie mieli czasu na nudę. Animacje taneczne przypadły wszystkim do gustu, bo mało kto podpierał ściany.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca, uczniowie z żalem opuszczali salę balową. Dzień ten dostarczył im wielu przeżyć i miłych wrażeń. Czas spędzony na zabawie pozostawił miłe wspomnienia. Szkoda, że tak szybko to zleciało…..

Powrót na początek strony