Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Finał konkursu pod hasłem „Bezpieczne ferie zimowe”

dzieci leżące na sniegu.jpg

10 lutego odbył się finał konkursu rodzinnego pod hasłem „Bezpieczne ferie zimowe”, skierowanego do rodzin uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej. Prace zgłoszone na konkurs były bardzo pomysłowe, kolorowe, a wybór najlepszej był dla organizatorów nie lada wyzwaniem. Pomogły w tym uczennice klasy 4 b Maria Mańkiewicz i Maja Kosmala oraz Julia Stachyra z klasy 1 LC. Wyłoniliśmy aż trzy pierwsze miejsca: Antoni Grodzicki, klasa 1 c, Zofia Korol klasa 1b i Aleksander Nowak, klasa 1 a. Drugie zaszczytne miejsca zdobyły Oliwia Kozak, klasa 1 a i Lena Winiarczyk, klasa 1 c. Trzecie: Michał Owczarz z klasy 1 b i Błażej Piesio z klasy 1 a. Lista wyróżnionych i uczestników w załączeniu.
Głównym celem konkursu było uwrażliwienie  uczniów na bezpieczeństwo podczas odpoczynku zimowego i zabaw z nim związanych. Bardzo chcieliśmy, by prace na konkurs były wykonane z pomocą Rodziców i dostarczyły wiele radości i miłych rodzinnych wspomnień. Bo czy jest coś piękniejszego niż wspólnie spędzone chwile?
Teraz już jesteśmy pewni, że uczniowie podczas zabaw zimowych zachowają rozsądek
i ostrożność.
14 lutego zaczynamy ferie zimowe i wszystkim naszym uczniom życzymy, by były to najwspanialsze ferie pełne radości, śmiechu i śniegu
Widzimy się 28 lutego.

Powrót na początek strony